
Вибрационный ударный массажер пистолет Fascial Gun HF 4 насадки Красный Ручной массажер для тела
880 ₴
704 ₴
- В наличии
- Код: SMT160510547
Вибрационный ударный массажер пистолет Fascial Gun HF 4 насадки Красный
Масажер Fascial gun - це простий, але ефективний пристрій, що сприяє підтримці тонусу м'язів і корекції фігури. Fascial gun за допомогою вібрації впливає на всі групи м'язів, сприяє зняттю болю в поперековій ділянці, він ефективний для лікування і відновлення природної роботи м'язів, внутрішніх органів, зменшення проявів целюліту.
У комплект до масажера входять різні насадки, масажер оснащений шістьма швидкостями. Ефективна вібрація покращує кровообіг і лімфодренаж шкіри і м'язів, сприяє виведенню токсинів. Fascial gun підходить і жінкам, і чоловікам, він допоможе привести м'язи в тонус і зняти втому після інтенсивного тренування або важкого робочого дня. Прилад безшумний.
Характеристики:
Колір: Червоний
Кількість швидкостей: 6 (2100, 2400, 2700, 3000, 3300, 3600 об / хв)
Джерело живлення: вбудована літієва батарея
Час роботи: до 3 годин
Кількість масажних головок: 4
Розміри: 26 x 8 x 24 см
Ємність батареї: 2000mAh
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fascy |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 4 |
| Количество режимов интенсивности массажа | 6 |
| Количество режимов работы | 6 |
| Область применения массажера | Предплечья, Бедра, Икры, Волосистая часть головы, Грудь, Спина, Руки, Плечи, Ягодицы, Ступни, Брюшной пресс, Все тело, Ноги, Шея |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Функциональность массажера | Вибрационный массаж, Разминающий массаж |
| Цвет корпуса | Красный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип элементов питания | Li-Pol |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид массажа | Ударно-кулачковий; Вібромасаж |
| Вид массажера | Портативний (ручний) масажер |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Цвет | Красный |
| Комплектация | Масажер; 4 Насадки; Інструкція; Коробка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество режимов массажа | 6 |
| Максимальная скорость вращения | 3600 об/хв |
| Область применения | Для всього тіла |
| Назначение | Для тела |
| Ширина | 80 мм мм |
- Цена: 704 ₴


