
Портативный ручной массажер пистолет для тела Fascial Gun HF Мышечный Ударный массажер-4 насадки Black
792 ₴
660 ₴
- В наличии
- Код: SMT171477013
Портативный ручной массажер пистолет для тела Fascial Gun HF Мышечный Ударный массажер-4 насадки Black
Масажер Fascial gun - це простий, але ефективний пристрій, що сприяє підтримці тонусу м'язів і корекції фігури. Fascial gun за допомогою вібрації впливає на всі групи м'язів, сприяє зняттю болю в поперековій ділянці, він ефективний для лікування і відновлення природної роботи м'язів, внутрішніх органів, зменшення проявів целюліту.
У комплект до масажера входять різні насадки, масажер оснащений шістьма швидкостями. Ефективна вібрація покращує кровообіг і лімфодренаж шкіри і м'язів, сприяє виведенню токсинів. Fascial gun підходить і жінкам, і чоловікам, він допоможе привести м'язи в тонус і зняти втому після інтенсивного тренування або важкого робочого дня. Прилад безшумний.
Характеристики:
Колір: Сірий
Кількість швидкостей: 6 (2100, 2400, 2700, 3000, 3300, 3600 об / хв)
Джерело живлення: вбудована літієва батарея
Час роботи: до 3 годин
Кількість масажних головок: 4
Розміри: 26 x 8 x 24 см
Ємність батареї: 2000mAh
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fascy |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 4 |
| Количество режимов интенсивности массажа | 6 |
| Количество режимов работы | 6 |
| Область применения массажера | Предплечья, Бедра, Икры, Волосистая часть головы, Грудь, Спина, Руки, Плечи, Ягодицы, Ступни, Колени, Брюшной пресс, Все тело, Ноги, Шея |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Функциональность массажера | Вибрационный массаж, Разминающий массаж |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип элементов питания | Li-Pol |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид массажа | Перкусійний; Ударно-кулачковий; Вібромасаж |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество режимов массажа | 20 |
| Максимальная скорость вращения | 3600 об/хв |
| Насадки | Для великих груп м'язів; U-подібна насадка для хребта; Для всіх частин тіла; Для суглобів. |
| Особенности | Вплив 4 масажними поверхнями; Самомасаж всього тіла, на рівні професійного; Посилюється кровообіг, лимфоток і обмінні процеси організму; Сприяє корекції фігури; Сприяє реабілітації після травм і операцій; Надає знеболюючий і оздоровчий ефект. |
| Питание | Аккумулятор |
| Назначение | Для спини; Для шиї; Для ніг; Для тіла; Для рук |
| Тип | Портативные |
| Ширина | 80 мм мм |
- Цена: 660 ₴

