Отзывы о компании Perviishop
- Аліна З.
- Нина В.
- Тетяна Г.
Швидко зв'язатись і швидко відправили. Радіо працює, якість сподобалась.
Дякую продавцю за якісне обслуговування.- Тетяна
Попрацював приймач трохи меньше року (використання іноді) і згорів.
- Тетяна
- Любов К.
- Гена П.
- Олексій І.
Не було в наявності даного виробу. Запропонували альтернативу.
- віктор ф.
- Людмила В.
все чудово
- Григорий Ч.
- Чеснович В.
