Отзывы о компании Perviishop
- Вова С.
дуже приємний голос у продавчині.файна.рекомендую
- Русана М.
- Русана
Товар отримали швидко,продавець при спілкуванні був ввічливий, все обговорювали швидко і ясно. Товаром задоволені. Дуже дякую.
- Русана
- Михайло В.
все добре працює, рекомендую, товар відповідає своїй ціні.
- Юрий Ф.
- Светлана Г.
Рекомендую цього продавця і товар-супер!
- Илона Ф.
- Сергей Г.
- Віталій З.
- Олександр К.
- Олександр К.
