
Настольная сенсорная лампа digad 1963 с USB и аккумулятором 18650 для работы и учебы 48LED 5W ( AN 1267)
880 ₴
704 ₴
- В наявності
- Код: AND
Настільна лампа Digad з акумулятором, потужністю 5 Вт, має 48 світлодіодів, сенсорний режим, 3 режими світла і USB-порт.

Забезпечує м'яке та рівне світло, безпечне для зору. Він не подразнює й не втомлює очі, точно передає всі відтінки та фарби. Кут нахилу світильника можна настроювати залежно від потреб і уподобань. Завдяки компактній основі з антиковзним покриттям лампу зручно ставити на будь-якій рівній поверхні вдома, в офісі або в дорозі.
Регульована яскравість
Вбудований фотоелемент визначає, наскільки добре освітлене приміщення й автоматично регулює яскравість, з якою світять діоди. Користувач може самостійно змінити настроювання інтенсивності світла, утримуючи палець на сенсорній кнопці керування — яскравість змінюватиметься покроково. Лампа запам'ятовує останній обраний режим і автоматично активує його після ввімкнення.
Автономна робота
Лампа не потребує протягування дротів і забезпечить світло навіть в умовах вимкнення електрики, оскільки працює від акумуляторів. Повний заряд підтримує до 3 годин роботи на максимальній яскравості та до 8 годин — на низькій. Зарядити акумулятор можна від будь-якого джерела живлення з роз'ємом USB через кабель, що постачається в комплекті.
До інших переваг LED-лампи, що складаються, варто віднести:
- безліч джерел світла, що забезпечують яскраве світіння в темряві;
- можливість використання обладнання для освітлення робочого місця або як нічник;
- класичний дизайн без зайвих деталей;
- простоту та міцність кріплення на поверхні;
- високоміцний пластик, з якого зроблений плафон, підвіски та каркас;
- стійкість пластикових елементів до нагрівання та плавлення;
- зручність керування завдяки сенсорній кнопці на корпусі.
- має 3 режими світіння (холодний білий, теплий білий, змішаний)
Характеристики:
- має 3 режими світіння (холодний білий, теплий білий, змішаний)
- температура світіння — 3000 - 6000К
- акумулятор 18650 — 2х3000 мА·год
- час заряджання — 5 год
- час світіння — 2-8 год
- висота — 45 см
- потужність — 5 W
- кількість світлодіодів — 48 LED
- зарядка - USB кабель
- сенсорний перемикач - яскравість регулюється довгим натисканням
Комплектація:
- Настільна лампа Digad
- Заряджання кабель USB
- Паковання: коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digad |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота (мм) | 450 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Гарантія | 3 місяці |
| Джерело живлення | Від акумулятора |
| Застосування | Для дачі; Для подвала; Для дому; Для альтанки; Для гаража; Для квартири; Універсальний |
| Колір основи | Білий |
| Колір світіння | Теплий; Холодний; Нейтральний |
| Колірна температура | 3000K; 6000K |
| Комплектація | Настільна лампа; Зарядка кабель USB;; Паковання: коробка. |
| Конструкція | На прямій ніжці |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність, Вт | 5 Вт |
| Призначення | Для дитячої; Для офісу; Для передпокою; Для кабінету; Для спальні; Для вітальні |
| Напруга, В | 5 В |
| Напруга, В | П'ять |
| Особливості | Сенсорні; З USB-виходом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED) |
| Тип ніжки | Висока |
| Форма | Прямокутна |
| Колір основи | Білий |
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
- Ціна: 704 ₴







