
Вологостійка портативна Bluetooth колонка HOPESTAR H26 Красня, бездротова блютуз колонка з USB, FM
1 100 ₴
- В наявності
- Код: SMT110475322
Портативна Bluetooth Колонка HOPESTAR H26 вологостійка стерео колонка блютуз бумбокс USB, FM Червоний
Портативна колонка Hopestar H26 - це Bluetooth колонка з стильним сучасним регбі дизайном, в пило-вологозахищеному корпусі і з чудовим насиченим звуком. У колонці розмістилося 2 динаміка розміром 52 мм по 5 Вт, які видають відмінний звук для досить компактних розмірів колонки. Крім того, колонка H26 оснащена двома різноспрямованими низькочастотними дифузорами, додають звучанню більше глибини і об'єму.
Світлодіодне підсвічування низькочастотних мембран додає і без того оригінальної колоночке додаткову естетику. Звучить Hopestar H26 голосно і чисто, всі частоти збалансовані, немає замикання баса або середини, пронизливих високих нот, музика усіх стилів звучить максимально натурально. Hopestar H26 має витягнуте овальну форму, зверху розташована ручка для перенесення, під нею розташовані кнопки управління акустикою, роз'єми розташовані на бічній стороні колонки і надійно закриті гумовою заглушкою. У Hopestar H26 USB роз'єм використовується для відтворення з флешок, microUSB для зарядки колонки і як вхід для FM антени, служить антеною комплектний кабель USB-microUSB. Колонка має відмінну захист від вологи, не боїться дощу, тому відмінно підходить для використання під відкритим небом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | AUX-вхід, jack 3.5 мм, USB, micro USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 70 Гц |
| Особливості | Підключення до ПК, Підключення до телевізора, FM-приймач |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 101 мм |
| Глибина | 101 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект | Колонка H26; Кабель USB - microUSB; Кабель AUX; Паковання |
| Тип | Портативні |
- Ціна: 1 100 ₴




