-20%

Led Лампа для манікюру сушіння гель лаку | Лід лампа SUN 5 48W UV/LED для нарощування нігтів
880 ₴
704 ₴
- В наявності
- Код: SMT 47290576
+380 (98) 346-40-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Led Лампа для манікюру сушіння гель лаку | Лід лампа SUN 5 48W UV/LED для нарощування нігтів
Sun5 Лампа для нігтів LED 48 Вт з дном яке відстібається
Потужна сенсорна led-лампа (48 ват) для професійного використання.
Час сушіння гель лаку з 10
Полимеризация геля 30 с, лампа работает со всеми гелями и гель лаками.
Эта лампа имеет и таймер (на 10/30/60 секунд), и дисплей, можно либо пользоваться кнопками, и знать, сколько секунд еще осталось сушить, либо просто смотреть на секундомер, который начинает отсчет, как только срабатывает сенсор. Также у лампы есть кнопка включения/выключения (срабатывает от длительного нажатия кнопки on/off), которая одновременно является кнопкой понижения мощности.
Характеристики:
- - 24 светодиода для равномерного освещения с длительным сроком службы (срок службы около 50 000 часов)
- - вбудований таймер на 10с/30с/60с і сенсор до 99с
- - цифровий індикатор часу
- - сенсорні кнопки
- - сенсор руху
- - потужність лампи можна змінювати 48Вт
- - знімне дно на магнітах
- - довжина хвилі 365nm +405nm
Технічні дані:
- Напруга електромережі: 220-240V
- Потужність: 48 Вт
- Таймер: 10/30/60/99сек
- Тип лампи: світлодіоди
- Час напрацювання на відмову ― близько 50 000 годин.
- Розміри(Д*Ш*В)― 220*195* 105мм
- вага: 620 г
У коробці лежить:
1x Лампа
1x Керівництво
1x Кабель Живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.62 кг |
| Вид обладнання | УФ CCFL+LED лампа |
| Додаткові функції | Висувне дно, Сенсор датчика руху, Таймер |
| Колір | Білий |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 1 шт. |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 22х19.5х10.5 см |
| Дно | знімне |
| Застосування | Для однієї руки |
| Використання | Домашнє / Професійне |
| Колір виробу | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість ламп/світлодіодів, шт | 24 |
| Матеріал для полімеризації | Гель |
| Матеріали для полімеризації | гель-лак; гель |
| Потужність, Вт | 48 |
| Особливості | З датчиком руху; З дисплеєм; З таймером; Зі знімним дном |
| Призначення | Для сушіння; Для нарощування; Для однієї руки |
| РК-дисплей | з дисплеєм |
| Сенсор датчикасуху | з сенсором |
| Сфера использования | Побутової |
| Таймер, сек | 99; 60; 30; 10 |
| Термін експлуатації, годин | 50 000 |
| Тип | LED+УФ |
| Тип встановлення | Настільні |
| Тип лампи | UV/LED лампа |
| Тип харчування | Від мережі |
| Час полімеризації | 30 секунд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704 ₴






