
Проектор для будинку дитячий міні проектор для домашнього кінотеатру світлодіодний YG220 1080P Чорний
5 720 ₴
- В наявності
- Код: SMT 156615612
Проектор для будинку дитячий міні проектор для домашнього кінотеатру світлодіодний YG220 1080P
Дитячий портативний міні проектор буде відмінним подарунком для дитини на свято або день народження. Використовувати проектор Folem YG220 можна для ігор, освіти, перегляду фільмів і відео. Мультимедійний проектор призначений для забезпечення якісної проектованої картинки. Використання матриці і короткофокусного об'єктива забезпечує насичене зображення зі значенням контрастності 1000:1. Компактні габарити і невелика вага роблять проектор YG220 дуже мобільним і практичним у використанні. Джерелом світла виступає Led лампа з робочим ресурсом до 30000 годин.
Купити дитячий міні проектор YG220 ви можете в нашому інтернет магазині за низькою ціною і з швидкою доставкою по Україні. Оформіть замовлення прямо зараз по телефону або через сайт.
Характеристики проектора Folem YG220:
- Технологія матриці: 1LCD
- Джерело світла: світлодіоди (LED)
- Реальна роздільна здатність: 480х270
- Максимально підтримуваний дозвіл: FULL HD (1920×1080)
- Яскравість (ANSI Lm): 50
- Контрастність: 1000:1
- Операційна система: Немає
- Підтримка 3D: Немає
- Співвідношення сторін: 16:9
- Проєкційна відстань: 1.5 – 2.5 м
- Діагональ екрану (дюйми): 45 – 75
- Прекційне відношення: 1.5:1
- Підтримувані формати: відео: більшість існуючих; аудіо: MP3 / WMA / OGG / AAC / FLAC / APE / WAV; зображення: JPEG / BMP / PNG; текст: TXT
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fola |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | HDMI, jack 3.5 мм, USB |
| Клас пристрою | Портативний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Вбудований картрідер, Вбудовані динаміки |
| Підтримка формату вхідного сигналу | 1080p, 480p, 720p |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.628 кг |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 146 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 1000 |
| Роздільна здатність | 480x320 |
| Світловий потік | 800 лм |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси та відеосигнали | AV, HDMI, USB, jack 3.5, microSD TF |
| Вага (кг) | 0.628 кг |
| Габаритні розміри (ШхВхГ) | 14.6*11 см |
| Дитячий вік | 13 років; 14 років; 9; 12; 8 років; 11 років; 10 років; 7 років; 15 років |
| Діагональ екрану, м (хв - макс) | 1,143-1,905 |
| Діапазон проекційної відстані, м (хв-макс) | 1.5 – 2.5 |
| Джерело світла | LED |
| Категорія | Дитячий; Для шкіл і Вузів; Портативний |
| Колір | white |
| Комплектація | Проєктор; Пульт; AV кабель; ; Блок живлення; ; Інструкція |
| Користувальницькі функції й додаткові параметри | відео: більшість існуючих; аудіо: MP3 / WMA / OGG / AAC / FLAC / APE / WAV; зображення: JPEG / BMP / PNG; текст: TXT |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Підтримка 3D | Немає |
| Рівень контрасту | 1000:1 |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Технологія, матриця | LED |
| Фізичний дозвіл | 480x270 |
- Ціна: 5 720 ₴








