-17%

Електричний тепловентилятор Flame Heater Warmer Електрокамін обігрівач 900 Вт
792 ₴
660 ₴
- В наявності
- Код: SMT 216219259
+380 (98) 346-40-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний електричний обігрівач камін Flame Heater 900 Вт
Прилад обігріває кімнату за 5-10 хвилин після включення. Підключається до звичайної розетки безпосередньо Тепловентилятор оснащений термостатом і вентилятором на дві швидкості, що дозволяє регулювати температуру. Даний обігрівач дуже економічний, споживає мінімум енергії, і як наслідок економить Ваші гроші.
ПЕРЕВАГИ портативного електричного обігрівача каміна Flame Heater:
- Економічність споживання електроенергії;
- Він швидко нагріває кімнату за рахунок ефективного нагрівального елемента, виконаного з кераміки;
- Компактність: прилад займає мало місця в приміщенні;
- Регулювання температури на цифровій панелі від 15 до 32 С;
- Безпека, забезпечена автовыключением приладу;
- Безшумність роботи дозволяє використовувати його в нічний час і під час сну;
- Стильний дизайн: імітація каміна здивує ваших близьких.
Характеристики обігрівача Flame Heater:
- Матеріал корпусу: Вогнестійкий абс + Вогнестійкий нейлон + ПП;
- Живлення, В: 220-240;
- Пульт дистанційного керування: є;
- Потужність, Вт: 900;
- Регулювання температури: є;
- LCD дисплей: є;
- Кількість режимів швидкості: 2;
- Максимальна площа обігріву: до 20 м2;
- Розмір, см: 15,5 x 10 x 8 см;
- Вага в упаковці, г: 650.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Heat Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 900 Вт |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид нагрівального елемента | Керамічний |
| Додаткові функції | Електронний контроль температури |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Обігрівач; ; Паковання |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Монтаж | Настінний |
| Потужність, Вт | 500-999: 900 |
| Особливості | З дистанційним управлінням; З дисплеєм; З таймером; З пультом |
| Площа обслуговування, кв. м | 20-24: 20 |
| Призначення | Для офісу; Побутової |
| Режим роботи | Обігрів |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Електронне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴






