
Дитячий конструктор гвинтові мозаїка для дітей з електричним шуруповертом та підсвічуванням 200 деталей
748 ₴
616 ₴
- В наявності
- Код: SMT 179179575
Гвинтові мозаїка для дітей Diy Light Puzzle Конструктор з електричним шуруповертом та підсвічуванням
Конструктор гвинтовий «конструктики» з підсвічуванням, 200 деталей.
Захоплюючий конструктор-мозаїка — те, що треба маленьким шанувальникам всього незвичайного! Завдання малюка: вкручувати болтики і збирати картинки з допомогою ігрових полів і барвистих фігурок.
Конструктор стане прекрасною основою для отримання необхідних побутових знань. Малюк навчиться закручувати шурупи і придумувати нові конструкції.
Дитина із задоволенням буде грати цією іграшкою, а коли набридне, зможе придумати щось абсолютно нове.
Переваги конструктора Розвиває дрібну моторику рук. Розвиває посидючість. Стимулює пізнавальну активність. Розвиває увагу і уяву.
Розмір: 23 см х 23 см х 5,5 см
Вага, г : 956
Матеріал: Пластик
Серія: IQ Мозаїки з пластику
Бренд: Tu-le-hui
Тип живлення Від батарейок
Вік: Від 3 років
Кількість батарейок: 5
Кількість елементів: 200
Матеріал: Пластик
Вид: Гвинтовий
Тематика конструктора: Досліди
Додаткові функції: Світиться
Типорозмір батарейок: AA
Типорозмір батарейок: AAA
Вид мозаїки: Гвинтова
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DIY |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 956 г |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 956 |
| Вид | Мозаїки на шурупах |
| Висота паковання | 55 мм |
| Дитячий вік | 5 років; 3 роки; 6 років; 7 років; 4 року |
| Довжина паковання | 230 мм |
| Додатковий текст | Світлодіодне підсвічування на батарейках |
| Комплект постачання | Бокс з підсвічуванням; ; Елементи мозаїки; ; Викрутка; ; електричний Шуруповерт; ; Насадки шурупокрута; Коробка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість деталей | 200 шт. |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стать дитини | Дівчинка; Хлопчик |
| Тематика | Абстракція |
| Тип харчування | Батарейки |
| Ширина паковання | 230 мм |
- Ціна: 616 ₴









