-17%

Фен щітка гребінець 3в1 Hot Air Brush 620 Вт для укладання, вирівнювання та завивання волосся, 3 режими
1 012 ₴
836 ₴
- В наявності
- Код: SMT 15306
+380 (98) 346-40-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гребінець фен для вирівнювання — для волосся допоможе зробити зачіску на будь-який смак: дрібні та великі кучері, об'єм і багато іншого. Він спеціально створений, для будь-якого типу волосся, включно з мокрим і сухим. Унікальна система вентиляційного отвору сприяє швидкому висиханню волосся й підтримує ідеальну форму Легка та компактна конструкція корпусу й ергономічна ручка професійного фена забезпечують комфорт під час використання. Фен-гребінець підходить як для домашнього, так і для професійного використання і з захистом від перегрівання.
Переваги:
- Тихий і потужний мотор 620 Вт.
- Використовує сучасну технологію нагрівання РТС.
- Швидке нагрівання повітря.
- Гарний і приємний дизайн.
- Зручність і безпека.
- Довжина: 34 см, ширина: 6,5 см
- Шнур: 2,5 метра, 360 градусів поворотний
Характеристики:
- Матеріал: пластик
- Потужність: 280-620 Вт
- Вхідна напруга: 220 В
- Габарити коробки: 42 х 12 х 7.5 см.
- Маса нетто: 450 г.
Комплектація:
- Гребінець фен для вирівнювання;
- Інструкція;
- Заводське паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi Care |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип | Фен-щітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація нагріву | Відсутній |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Габарити пристрою (ВхШхГ) | Довжина: 34 см|ширина: 6,5 см |
| Габарити пристрою (ВхШхГ), см | 34 х 6,5 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 42 х 12 х 7.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 42 х 12 х 7.5 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Для створення | Природної хвилі; Гладкою зачіски; Об'єму |
| Довжина шнура | 250см |
| Довжина шнура, см | 250 |
| Колір | Silver |
| Колір виробу | Silver |
| Комплектація | Гребінець фен для вирівнювання;; Інструкція;; Заводська упаковка. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Перемикач режимів (3 режими);; Мережевий шнур із обертанням на 360° для зручності в роботі та відсутності вузлів на проводах;; Петля для підвішування |
| Потужність | 620 Вт |
| Потужність, Вт | 620 |
| Сфера використання | Побутової |
| Тип керування | Механічний |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 836 ₴










