
Портативна акустична система з караоке мікрофоном Winso GZ-X910-10"x2 Bluetooth колонка + Пульт
6 600 ₴
- В наявності
- Код: SMT 15723
GZ-X910 колонка високої якості для дому та вулиці з потужним сабвуфером. Професійне звучання EXTRA BASS + Бездротовий мікрофон + Пульт
Сучасне стереозвучання! Вбудоване радіо! Підтримка флешкарт И USB. Готові режими звуку, Настроювання підсвітки! Великий функціонал для домашніх свят і заходів, а також для виїзду на природу. Супер баси!
МОЩНЫЙ ЗВУК БЕЗ ПРОВОДОВ! Колонка видає 30-вт потужного чистого звуку та чудово підійде для домашніх свят і для виїзду на природу. Задоволення від програвання всіх, зокрема басистих низьких частот гарантовано!
ВСТРОЕННЫЙ FM-РАДИОПРИЁМНИК! Вбудований FM-тюнер дає змогу впевнено приймати сигнал на частоті від 87,5 МГц до 108,0 Мгц. Функція автопошука та запам'ятовування всіх налаштованих радіостанцій!
КАРАОКЕ СИСТЕМА З МІКРОФОНОМ У КОМПЛЕКЦІ! Функція караоке працює у всіх режимах і дає змогу виводити голос через мікрофон на динаміки акустичної системи, що дуже знадобиться для виконання живої музики.
ЯРКА RGB ПІДСВІТКА! НАСТРІЙКА РЕЖИМІВ СВІЧЕННЯ! Така світловузика додасть особливого святкового настрою та створить дискотенську зону в темному приміщенні!
Модель має слот для SD-карток і роз'єм для під'єднання USB. Система може працювати від власного акумулятора до 8 годин у режимі половини потужності. Завдяки пульту дистанційного керування — перемикати улюблені треки можна не встаючи з дивана.
Особливості:
- Bluetooth
- TWS (true wireless stereo) — технологія, яка дає змогу двом окремим Bluetooth-аудіопристроям працювати в режимі стереогарнітури
- Радіомікрофон
- Aux miniJack 3.5 мм
- Під'єднання USB/SD накопичувачів
- FM
- Пульт Д/К
- LED подсветка
- Еквалайзер
- Функція записування
- Aux Jack 6.3 мм для під'єднання дротового мікрофона
- Дисплей
- Регулювання мікрофона (гучність, відлуння)
- Вбудований акумулятор
- Для транспортування передбачена висувна ручка та два невеликі колеса на нижній панелі
Загальні характеристики:
- Тип колонки: акустичні системи
- Режими відтворення: Bluetooth, FM, Зовнішній накопичувач, Aux
- Потужність: номінал 30 ватів
- Живлення: через адаптер від мережі 220 В
- Вбудований акумулятор 2400 mAh
- Час роботи від акумулятора: 8 год
- Розмір динаміків: 8 дюйм
- Інтерфейс під'єднання: MicroSD, Bluetooth, USB, FM
- TWS: да
- Роз'єми: USB, Bluetooth, FM, SD, AUX, Jack 6.3 мм (мікрофон), TF
- Матеріал: ABS
- Розмір (ШхВхГ): 320*310*730 мм
- Вага: 7
- Колір: чорний
Комплектація:
- Акустика
- Пульт Д/у
- Бездротовий мікрофон
- Інструкція
- Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпровідні можливості | Bluetooth |
| Вид монтажа | Портативні |
| Входи | AUX; USB; Мікрофонний вхід; jack 3.5 мм |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Габарити | 320*310*730 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Колір | Black |
| Комплектація | Акустична система,nКараоке мікрофон,nПульт керування,nПровід для заряджання,nІнструкція,nУпаковка |
| Комунікація | Bluetooth 5.0; 3.5 mm Mini-Jack; Micro-USB |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | ABS Пластик |
| Призначення | Для телевізора; Для дому та офісу; Для телефону; Для планшета |
| Оснащення | Світлодіодна підсвітка; З медіаплеєром; Мікрофон із гучномовцем |
| Особливості | Під'єднання до ПК; З виносним мікрофоном; З вбудованим акумулятором; З караоке |
| Живлення | від Мережі; від Акумулятора |
| Підключення | Проводове; Бездротове |
| Сумісність з iOS і Android-пристроями | Android-пристроїв; iPhone |
| Частотний діапазон | 100 Гц - 20 кГц |
- Ціна: 6 600 ₴








