Відгуки про компанію Perviishop
- Олександр Р.
- Сергій К.
- Олександр К.
Товаром задоволений. Продавця рекомендую
- Людвіґ Р.
- Катерина М.
Дякую. Все підійшло
- Галина Г.
Наколінники гарні, тепло зберігають. Сподобалися. Можно брати і носити. Задоволена.
- Назар Р.
- Покупець
- Світлана С.
Пристрій заряджає чудово, швидко.
Лише єдине - на ньому відсутнє маркування і немає коробки. - Денис Б.
