Відгуки про компанію Perviishop
- Іра Т.
- Инна К.
- Покупець
Товар пошкоджений і не працює. На повідомлення не відповідають.
- Покупець
- Евген З.
Все ок
- Владислав К.
Нормально!!!
- Сергей
- Богдан О.
- Касимова С.
- Виктор А.
- Валерій Б.
- Микола Л.
Товар пошкоджений і не працює. На повідомлення не відповідають.
Все ок
Нормально!!!