Відгуки про компанію Perviishop
- Вікторія М.
- Вікторія Н.
- Неля В.
Якість обслуговування швидка і хороша, тільки на жаль, не було в наявності цього товару.
- Людмила Ш.
- Елена Н.
- Тамара У.
Все гарно
- Олег к.
- Олександр З.
- Александр Б.
- Юлия В.
Якість обслуговування швидка і хороша, тільки на жаль, не було в наявності цього товару.
Все гарно