Відгуки про компанію Perviishop
- Ваня П.
- Сергій І.
- Світлана М.
Дуже сподобались і стіл і обслуговування. Було приємно контактувати. Дякую!
- Вячеслав Ш.
Все бездоганно *****
- Юрій А.
- Віталій Б.
- Алексей Г.
- олег г.
- Олексий И.
- Александр М.
Дуже сподобались і стіл і обслуговування. Було приємно контактувати. Дякую!
Все бездоганно *****