Відгуки про компанію Perviishop
- виктор г.
- Руслан С.
- Анатолий Х.
- Виталий Г.
- Роман Б.
- Олександр В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена
Дуже погане ставлення до покупця! Товар зламаний і не працює, ніхто не відповідає ! Та же й грубо посилають
- Константин
Погане ставлення до покупця. Товар не відповідав опису.
- Инна
Замовляла зарядний пристрій для акумулятора. Зарядний пристрій прийшов несправний.
- Олена
- Інна Ц.
- Маряна Б.
- Анатолій К.
- Евгений Ш.
